Послуги

Школа ChipsAway

Навчання локальному
фарбуванню по технології
СhipsAway

Локальне
фарбування авто

фарбування подряпин,
сколів та потертостей на кузові
автомобіля
Кузовний ремонт
швидка та ефективна ліквідація пошкоджень на кузові автомобіля


 
Ремонт бампера
ремонт тріщин, подряпин, відколів, потертостей  
Професійне полірування
автомобіля

полірування подряпин, потертостей,
що визвані агресивним оточуючим середовищем
Нанопокриття кузова автомобіля 

послуга для тих, кто дійсно турбується про своє авто
Видалення вм'ятин без фарбування

Еффективне видалення вм'ятин без фарбування
Аерографія

Аерографія - це можливість зробити ваше авто унікальним
Ремонт авто в кредит 
Послуга для жителів Києва - ремонт авто в кредит
Pick Up and Return
Оцінка вартості авто в будь-якому зручному для вас місці та доставка авто в сервісний центр
 


 

 Традиційне фарбування авто або ремонт за технологією ChipsAway?

З появою технології ChipsAway на Україні, нам часто ставлять одні і ті ж питання: «У чому ваша перевага?», «У чому відмінність даної  технології фарбування авто від традиційного фарбування?». Особливо це стало цікавити майстрів традиційного фарбування авто і це нормально, адже ми їх основний конкурент, мережевий конкурент з багатою історією, з налагодженою технологією, яку розробили американці ще 20 років тому і до цього дня продовжують доповнювати зі всією своєю національною скрупульозністю, акуратністю і точністю британці. У 15-ти країнах світу ChipsAway допомагає власникам авто якісно і в короткі терміни позбавлятися від дрібних пошкоджень. Більше 1500 сервісних одиниць відкрито для того, щоб надавати власникам авто якісну, швидку і економну послугу з фарбування авто. Окрім цього, технологія ChipsAway – це, хай невеликий, але такий важливий у наш час внесок в захист екології і здоров'я людини - компоненти, що входять до складу матеріалів, що використовуються при фарбуванні авто, не містять таких небезпечних речовин як ізоціаніди.


Інші відео дивіться в розділі "Відеогалерея"

І так, основні відмінності і переваги фарбування авто за технологією ChipsAway та традиційного фарбування:

Мінімальна зона обробки місця пошкодження

При підготовці до фарбування авто обробляється тільки саме місце пошкодження (подряпини, вм'ятини) і невелика область навколо, на відміну від традиційних методів ремонту, коли шліфується вся поверхня деталі. Тобто заводське лакофарбне покриття повністю зберігається.

Відсутність демонтажу деталі

При виконанні фарбування авто за технологією ChipsAway виключається демонтаж деталі, тобто повністю зберігається заводська установка автомобіля, запобігаючи пошкодженням або заміні деталей.

Точність підбору необхідного відтінку фарби

Технологія фарбування авто забезпечує точний підбір кольору і дозволяє виготовити фарби більше 58 000 відтінків, включаючи "металік" і такі рідкісні, як "хамелеон" і "перламутр". Окрім цього, палітра фарб постійно оновлюється і доповнюється, як головною компанією у Великобританії, так і нами, завдяки окремому штатному фахівцеві з підбору кольору - колориста.

Висока швидкість виконання ремонту


Саме завдяки унікальному складу всіх компонентів, час, що витрачається на фарбування одного пошкодження, займає всього від декількох годинників до (максимум) однієї доби.

Якісний екологічно чистий склад компонентів

В основі компонентів ChipsAway лежить синтетична хімічна композиція, що забезпечує максимальну сумісність ремонтного покриття ChipsAway з будь-якими існуючими автомобільними покриттями, як заводськими, так і ремонтними. Ця композиція унікальна, запатентована і входить у всі хімікати ChipsAway. Всі компоненти, що використовуються при фарбуванні авто, взаємодіють між собою на рівні каталітичної реакції і служать кінцевій меті - швидкому отриманню міцного покриття, що не відрізняється від навколишньої поверхні.

В основі фарби лежать пігментні пасти, що пов'язують склади і хімікати-добавки, на водній основі, що додають фарбі такі якості, як адгезівность, стійкість до відшаровування, пластичність при нанесенні, високу швидкість сушки, механічну міцність.

Всі фарби ChipsAway не містять такої небезпечної для здоров'я речовини, як ЦИНК і є ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИМ матеріалом.

Річна гарантія на всі види послуг

На всі види наших послуг ми надаємо гарантію терміном в один рік.

Наша компанія в світі

Австрія Великобританія Німеччина Греція Данія Іспанія Італія Нідерланди Росія США Швейцарія Швеція ЮАР

Пошук по сайту


Усі новини
Copyright © 2006-2009.ChipsAway TM.
All rights reserved.
 
Рус | Укр Головна сторінка | Додати в закладки | Мапа сайту