Послуги

Школа ChipsAway

Навчання локальному
фарбуванню по технології
СhipsAway

Локальне
фарбування авто

фарбування подряпин,
сколів та потертостей на кузові
автомобіля
Кузовний ремонт
швидка та ефективна ліквідація пошкоджень на кузові автомобіля


 
Ремонт бампера
ремонт тріщин, подряпин, відколів, потертостей  
Професійне полірування
автомобіля

полірування подряпин, потертостей,
що визвані агресивним оточуючим середовищем
Нанопокриття кузова автомобіля 

послуга для тих, кто дійсно турбується про своє авто
Видалення вм'ятин без фарбування

Еффективне видалення вм'ятин без фарбування
Аерографія

Аерографія - це можливість зробити ваше авто унікальним
Ремонт авто в кредит 
Послуга для жителів Києва - ремонт авто в кредит
Pick Up and Return
Оцінка вартості авто в будь-якому зручному для вас місці та доставка авто в сервісний центр
 


 

 Технологія ChipsAway оптимізована для якісного, швидкого та недорогого ремонту порівняно невеликих, локальних пошкоджень лакофарбного покриття автомобіля, які складають не більше 20% від деталі.

При ремонті за технологією ChipsAway не здійснюється демонтаж деталей та, як наслідок, не порушується якість заводського збирання автомобіля, не провокуються джерела корозії. Відсутність додаткових операцій суттєво знижує кінцеву вартість ремонту.


Інші відео дивіться в розділі "Відеогалерея"
 
Опис процесу ремонтних робіт за допомогою технології ChipsAway:
 • Визначення коду заводського кольору ділянки пошкодження з урахуванням відсотка вигорання фарби, складання формули та підготовка лакофарбного матеріалу.

  Технологія забезпечує максимально точний підбір кольору та дозволяє виготовити фарби більш як 58 000 відтінків, включаючи "металік" і такі рідкісні, як "хомелеон" та "перламутр". В основі фарби лежать пігментні  пасти, звязуючі сполуки та хімікати-добавки, на водяній основі, що надають фарбі необхідні якості:

  - адгезивність;
  - стійкість до відшарування;
  - пластичність при нанесенні;
  - швидке висихання;
  - механічну міцність.

  Для ремонту змішується всього 30 грамів фарби, зважування якої проводиться на електронних вагах з точністю до одної сотої грама.
 • Пошкодження (ним може бути подряпина, потертість, вм'ятина, джерело корозії, неглибока вм'ятина, відколи фарби чи суміш подібних дефектів) готується до ремонту.
А) Щоб виключити появу дефектів при фарбуванні, поверхність ретельно обезжирюють спеціальним розчином, який  безслідно видалає силікони, тефлон, віск, масла та інші забрудення, а також надає поверхності додаткову адгезію.

Б) Механічним шляхом видаляється фарба, що відшарувалася при ударі, до металу знімається іржа, при необхідності використовується хімічний реактив, що захищає метал від повторної корозії. При необхідності поверхня вирівнюється шпаклівкою, потім шліфується та сушиться.

Увага!

При підготовці до ремонту автомобіля обробляється тільки саме місце пошкодження (подряпини, вм'ятини) та невелика ділянка навколо, на відміну від традиційних методів ремонту, коли шліфується вся поверхня деталі. Тобто заводське лакофарбове покриття зберігається.

Перед фарбуванням поверхня маскується та обезпилюється
 • Ремонтне покриття складається з декількох шарів фарби та лаку, які наносяться на область ремонту аерографом з ювелірною точністю. Фарба потрапляє саме туди, куди і повинна попасти. Лак наноситься на область, що трохи перевищує область фарбування. Кожен шар фарби та лаку сушиться інфрачервоною лампою.
 • Після нанесення останнього шару фарби і лаку та його остаточної сушки проводиться полірування ремонтного покриттия поліроллю спеціального складу. На заводському лакофарбовому покриттю завжди присутня текстура чи нерівність поверхні. Однією із основних цілей, що стоять перед нами при поліруванні, являється отримання на відремонтованій ділянці текстури, яка аналогічна заводській.
Відремонтоване покриття не відрізняється від заводського по кольору, блиску, текстурі. Висока швидкість висихання перешкоджає попаданню пилу й пухирців повітря. Відсутні видимі оком межі переходів "фарба-фарба" та "лак-лак".

Слідів ремонту немає!На ремонтне покриття надається гарантія 1 рік.

Чому традиційними методами неможливо досягнути подібного ефекту?

В основі компонентів ChipsAway лежить синтетична хімічна композиція, що забезпечує максимальну сумісність ремонтного покриття ChipsAway з будь-якими існуючими автомобільними покриттями, як заводськими, так і ремонтними. Ця композиція унікальна, запатентована і входить до всіх хімікатів ChipsAway. Усі компоненти, що використовуються в технологічному процесі, взаємодіють між собою на рівні каталітичної реакції та служать кінцевій меті - швидкому отриманню міцного покриття, що не відрізняється від навколишньої поверхні.

 

Наша компанія в світі

Австрія Великобританія Німеччина Греція Данія Іспанія Італія Нідерланди Росія США Швейцарія Швеція ЮАР

Пошук по сайту


Усі новини
Copyright © 2006-2009.ChipsAway TM.
All rights reserved.
 
Рус | Укр Головна сторінка | Додати в закладки | Мапа сайту